Αποτελέσματα Παπαφλεσσείων 2017

Tuesday, 30 May, 2017

1/1

100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 10.83 ΘΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 22/08/1999
SB: 11.51 (1,7) Μπελιμπασάκη (Παναξιακός), Ρόδος 29/4
Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: -0,6
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 3 12.92
2   ΕΛΛ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 4 13.07
3   ΕΛΛ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 6 13.19
4   ΕΛΛ ΧΕΛΙΔΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5 14.01
               
Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: '+0,4
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4 12.09
2   ΕΛΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 1997 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 3 12.31
3   ΕΛΛ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5 12.41
4   ΕΛΛ ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6 13.10
5   ΕΛΛ ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1998 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2 13.71
               
100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 10.83 ΘΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 22/08/1999
SB: 11.51 (1,7) Μπελιμπασάκη (Παναξιακός), Ρόδος 29/4
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
  ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4 (B) 12.09
2   ΕΛΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 1997 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 3 (B) 12.31
3   ΕΛΛ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5 (B) 12.41
4   ΕΛΛ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 3 (A) 12.92
5   ΕΛΛ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 4 (A) 13.07
6   ΕΛΛ ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6 (B) 13.10
7   ΕΛΛ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 6 (A) 13.19
8   ΕΛΛ ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1998 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2 (B) 13.71
9   ΕΛΛ ΧΕΛΙΔΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5 (A) 14.01
               
400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 50.56 ΧΑΛΚΙΑ ΦΑΝΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12/09/2004
SB: 53.82 Βασιλείου Αννα (ΓΕΗ), Ηράκλειο 13/5
Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΤΣΙΩΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΣ 3 57.75
2   ΕΛΛ ΓΙΑΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5 1.00:27
3   ΕΛΛ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4 1.00:77
               
Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 4 54.70
2   ΕΛΛ ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1994 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3 54.90
3   ΕΛΛ ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5 55.78
4   ΕΛΛ ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ 1995 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2 56.84
               
400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 50.56 ΧΑΛΚΙΑ ΦΑΝΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12/09/2004
SB: 53.82 Βασιλείου Αννα (ΓΕΗ), Ηράκλειο 13/5
START LIST
  ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 4(Β) 54.70
2   ΕΛΛ ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1994 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3(Β) 54.90
3   ΕΛΛ ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5(Β) 55.78
4   ΕΛΛ ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ 1995 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2(Β) 56.84
5   ΕΛΛ ΤΣΙΩΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3(Α) 57.75
6   ΕΛΛ ΓΙΑΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5(Α) 1.00:27
7   ΕΛΛ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4(Α) 1.00:77
               
400Μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 52.77 ΧΑΛΚΙΑ ΦΑΝΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 22/08/2004
SB: 57.97 Δαλάκα (Νεάπολη Χαλκίδας), Αγιος Κοσμάς 13/5
START LIST
    ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   UKR TKACHUK VIKTORIYA 1994 UKR 5 57.40
2   ΕΛΛ ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 58.98
3   ΕΛΛ ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3 1.00:33
4   ΕΛΛ ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 1994 Ο.Φ.Η. 2 1.00:51
5   ΕΛΛ ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 6 1.01:62
               
3.000M. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 8:53.95 ΕΦΕΝΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 18/02/2005
SB: Πιτούλη 10.13.55 πανεπ.αγώνες-Princeton
START LIST
  ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ   ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ   9.38.40
2   ΕΛΛ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΪΝΗ - ΑΝΘΗ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   9.43.37
3   ΕΛΛ ΚΟΪΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   9.48.63
               
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 7.03 ΞΑΝΘΟΥ ΝΙΚΗ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 18/08/1997
SB: 6,35 μ. (0,6) Αλεξούλη (Πελασγός), Χανιά 20/5  
START LIST
  ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
2   ΕΛΛ ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 1991 ΑΕΚ 6.29 +1,4
3   ΕΛΛ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.09 +0,8
4   ΕΛΛ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΘΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.04 +1,3
5   ΕΛΛ ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.89 -0.8
6   ΕΛΛ ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1998 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.86 +0,2
7   ΕΛΛ ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΣ 5.85 +0,9
8   ΕΛΛ ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.58 -0.2
9   ΕΛΛ ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.20 -1.3
               
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ATTEMPTS)
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑ 1 2 3 4 6
1   ΕΛΛ ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ Α Α 6.15 5.87 6.29
            +0,3 -1.10 +1,4
2   ΕΛΛ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ Α Α 5.91 Α 6.09
            -0,6   +0,8
3   ΕΛΛ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΘΑ 6.04 Α - - -
        +1,3      
4   ΕΛΛ ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 5.89 Α 5.59 5.61 5.72
        -0,8   -0,2 -0.20 -0.3
5   ΕΛΛ ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 5.82 5.72 5.84 Α 5.86
        -0,2 +1,0 -0,6   +0,2
6 ΕΛΛ ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α 5.85 5.70 Α 5.65
          +0,9 -0,6   +0,3
7   ΕΛΛ ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Α Α 5.22 5.21 5.58
            +0,1 -0.50 -0.2
8   ΕΛΛ ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 5.00 5.13 5.19 4.93 4.83
        +0,7 -0,7 -0,6 -0.60 +0,3
 
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 67.51 ΜΑΝΙΑΝΙ ΜΙΡΕΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 30/09/2000
SB: 55,81 μ. Υφαντίδου (ΜΕΑΣ Τρίτων), Φλωρεντία 29/4  
START LIST
  ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ   ΕΠΙΔΟΣΗ
1   UKR ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1997 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ 93   52.90
2   ΕΛΛ FETISKINA TΕΤΥΑΝΑ 1994 UKRAINE   52.37
3   ΕΛΛ ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 Ο.Φ.Η.   51.30
4   ΕΛΛ ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1997 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ "Ο ΖΕΥΣ"   49.55
5   ΕΛΛ ΤΑΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ   39.37
1   ΕΛΛ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΗΝΙΩ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ   41.29
2   ΕΛΛ ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ   32.53
               
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ATTEMPTS)
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑ 1 2 3 4 6
1   ΕΛΛ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 52.90 49.58 52.05 A A
               
2 UKR FETISKINA TΕΤΥΑΝΑ 51.43 52.37 A 50.88 A
               
3   ΕΛΛ ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ A 44.70 49.43 49.90 51.30
               
4   ΕΛΛ ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 48.27 44.68 46.58 48.04 49.55
               
5   ΕΛΛ ΤΑΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 39.37 A A 34.80 A
1   ΕΛΛ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΗΝΙΩ 38.21 41.26 39.10 A 40.30
               
2 ΕΛΛ ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ 32.53 A 30.53 A -
               
80Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
ΑΝΕΜΟΣ: '+1,1
  ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 2002 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 6 10.55
2   ΕΛΛ ΤΕΝΕΝΤΕ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 4 10.59
3   ΕΛΛ ΓΕΡΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 3 10.72
4   ΕΛΛ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2 10.73
5   ΕΛΛ ΜΑΧΑΙΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1 11.33
6   ΕΛΛ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5 11.82
               
100Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR: 10.11 ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 02/08/1997
SB: 10.40 (0,7) Τριβυζάς(ΟΣΦΠ), Αγιος Κοσμάς 22/4
Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: -0,8
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΚΟΥΣΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 4 11.40
2   ΕΛΛ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5 11.75
3   ΕΛΛ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 3 11.82
4   ΕΛΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2 12.38
               
Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: '+0,9
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3 10.36
2   ΕΛΛ ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4 10.63
3   ΕΛΛ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 6 10.89
4   ΕΛΛ ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1987 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2 10.94
5   ΕΛΛ ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5 11.03
6   ΕΛΛ ΣΤΕΦΑΝ ΦΛΟΡΙΑΝ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1 11.14
100Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR: 10.11 ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 02/08/1997
SB: 10.40 (0,7) Τριβυζάς(ΟΣΦΠ), Αγιος Κοσμάς 22/4
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3 (Β) 10.36
2   ΕΛΛ ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4 (Β) 10.63
3   ΕΛΛ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 6 (Β) 10.89
4   ΕΛΛ ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1987 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2 (Β) 10.94
5   ΕΛΛ ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5 (Β) 11.03
6   ΕΛΛ ΣΤΕΦΑΝ ΦΛΟΡΙΑΝ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1 (Β) 11.14
7   ΕΛΛ ΚΟΥΣΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 4 (Α) 11.40
8   ΕΛΛ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5 (Α) 11.75
9   ΕΛΛ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 3 (Α) 11.82
10   ΕΛΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2 (Α) 12.38
200Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR: 19.85 ΚΕΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 09/08/2002
SB: 20.65 (0,2) Τσάκωνας (Ελ. Βενιζέλος),  Ηράκλειο 14/5
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΕΜΟΣ: '+0,2
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 20.92
2   UKR SMELYK SERHIY 1987 UKR 3 20.97
3   ΕΛΛ ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6 22.00
4   ΕΛΛ ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1998 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5 22.04
5   ΕΛΛ ΣΤΕΦΑΝ ΦΛΟΡΙΑΝ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2 22.28
6   ΕΛΛ ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1987 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1 DNS
               
400Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR: 45.11 ΡΕΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 16/09/2006
SB: 47.67 Κυριακίδης (ΟΣΦΠ), Χανιά 20/5
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1989 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 47.69
2   ΕΛΛ MIXOΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1996 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2 48.52
3   ΕΛΛ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3 48.88
4   ΕΛΛ ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5 48.93
5   ΕΛΛ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1995 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6 49.26
6   ΕΛΛ ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 1 49.51
               
800Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR: 1.45.00 ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 13/08/1997
SB: 1.49.54 Καλάκος (ΓΣ Γλυφάδας), Χανιά 20/5
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΚΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6 1.48.70
2   ΕΛΛ ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 5 1.49.28
3   ΕΛΛ ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3 1.51.45
4   ALB ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 1.58.27
5   ΕΛΛ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4 DNF
6   ΕΛΛ ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 DNF
7   ΕΛΛ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1 DNS
400Μ. ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ
NR: 47.82 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 06/05/2006
SB: 52.76 Νάκος (ΓΣ Τρικάλων) Τρίκαλα 13/5
Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΕΛΛ ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 54.37
2   ΚΥΠ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ 1992 ΚΥΠΡΟΣ 5 55.24
3   ΕΛΛ ΜΕΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6 57.88
-   ΕΛΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Ο.Φ.Η 4 DNF
               
Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   UKR SYNYANSKYY ANATOLIY 1991 UKRAINE 3 51.91
2   ΕΛΛ ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4 52.25
3   ΕΛΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5 53.20
4   ΕΛΛ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6 54.04
5   ΚΥΠ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1997 ΚΥΠΡΟΣ 2 54.27
               
400Μ. ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ
NR: 47.82 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 06/05/2006
SB: 52.76 Νάκος (ΓΣ Τρικάλων) Τρίκαλα 13/5
START LIST
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ   ΕΠΙΔΟΣΗ
1   UKR SYNYANSKYY ANATOLIY 1991 UKRAINE 3 (Β) 51.91
2   ΕΛΛ ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4 (Β) 52.25
3   ΕΛΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5 (Β) 53.20
4   ΕΛΛ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6 (Β) 54.04
5   ΚΥΠ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1997 ΚΥΠΡΟΣ 2 (Β) 54.27
6   ΕΛΛ ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 (Α) 54.37
7   ΚΥΠ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ 1992 ΚΥΠΡΟΣ 5 (Α) 55.24
8   ΕΛΛ ΜΕΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6 (Α) 57.88
-   ΕΛΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Ο.Φ.Η 4 (Α) DNF
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
NR: 8.66 ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ ΛΟΥΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 02/06/2007
SB: 7,97 μ. Τεντόγλου (ΓΕ Γρεβενών) Τρίκαλα 13/5
START LIST
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1   ΕΛΛ ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1998 Γ.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 8.16 +1,7
2   ΕΛΛ ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΤΑΣΟΣ 1992 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.83 +0,8
3   ΕΛΛ ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΑΕΚ 7.81 +0,7
4   ΕΛΛ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.80 +0,7
5   ΕΛΛ ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 7.62 +1,5
6   ΕΛΛ ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.61 +0,7
7   ΕΛΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.60 +1,6
8   ΕΛΛ ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 7.20 +1,4
9   ΕΛΛ ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 7.13 +0,8
10   ΕΛΛ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2000 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 6.99 +0,5
11   ΕΛΛ ΜΑΚΡYΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.84 +0,1
12   ΕΛΛ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΓΣ ΣΚΑΛΑΣ 6.83 +1,1
               
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (ATTEMPTS)
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑ 1 2 3 4 6
1 ΕΛΛ ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α 7.72 Α A 8.16
          +0,6     +1,7
2   ΕΛΛ ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΤΑΣΟΣ Α Α 7.57 7.78 7.83
            +0,6 +1,4 +0,8
3   ΕΛΛ ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7.61 7.50 7.58 7.73 A
        +0,8 +0,1 +0,3 +1,3
4   ΕΛΛ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 7.48 7.59 7.55 A 7.80
        +0,5 +1,1 +1.4   +0,7
5   ΕΛΛ ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7.51 Α 7.60 7.62 A
        +2,4   +1,6 +1,5
6   ΕΛΛ ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 7.28 Α Α A A
        +1,1      
7 ΕΛΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 7.38 A 7.60
            +0,9   +1,6
8   ΕΛΛ ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7.20 Α 7.20 A A
        +1,5   +1,4  
9   ΕΛΛ ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 6.90 7.13    
          +0,1 +0,8  
10   ΕΛΛ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 6.99 6.99 Α    
        +0,5 +1,2    
11   ΕΛΛ ΜΑΚΡYΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6.84 Α Α    
        +0,1      
12   ΚΥΠ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6.34 6.69 6.83    
12       -0,3 +0,4 +1,1  
 
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
NR: 17.55 ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 18/06/2006
SB: 16, 14μ.(0,6) Μπόφτσης (Ελ. Βενιζέλος), Θεσσαλονίκη 20/5
START LIST
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1   ΕΛΛ ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1982 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 16.87 -0.3
2   ΕΛΛ ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16.29 +0,3
3   ΕΛΛ ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1992 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 16.10 +0,9
4   ΕΛΛ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ο ΑΜΕΙΝΙΑΣ 15.94 +1,2
5   ΕΛΛ ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15.38 +0,7
6   ΕΛΛ ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 15.05 +0,4
               
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ (ATTEMPTS)
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑ 1 2 3 4 6
1   ΕΛΛ ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 16.55 Α Α 16.87 15.83
        +0,6     -0.3 +1,1
2   ΕΛΛ ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16.29 16.02 Α 15.97 Α
        +0,3 +0,5   +0,7  
3   ΕΛΛ ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 15.77 Α 16.01 Α
          +0,7   +0,4
4   ΕΛΛ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α Α 15.94 Α
              +1,2
5   ΕΛΛ ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α 15.32 15.38 Α
            +0,6 +0,7
6   ΕΛΛ ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15.05 Α Α 14.84 Α
        +0,4     +0,5
 
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
NR: 78.44 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 03/08/2013
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ  
1   ΕΛΛ ΣΒΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 57.54  
2   ΕΛΛ ΛΙΜΙ ΓΙΩΡΓΚΟΣ 2001 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 49.95  
3   ΕΛΛ ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 46.54  
4   ΕΛΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 46.06  
5   ΕΛΛ ΜΑΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 41.20  
               
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (ATTEMPTS)
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑ 1 2 3 4 6
1   ΕΛΛ ΣΒΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A 53.49 51.40 Α 50.52
               
2   ΕΛΛ ΛΙΜΙ ΓΙΩΡΓΚΟΣ A 48.94 A 49.95 49.10
               
3 ΕΛΛ ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 46.54 A 44.32 A 40.95
               
4   ΕΛΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 37.87 38.14 46.06 43.85 43.87
               
5   ΕΛΛ ΜΑΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 41.20 A A 37.62 39.12
               
80Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
  ΑΝΕΜΟΣ: '+1,2
ΘΕΣΗ ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ  
1   ΕΛΛ ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 9.37  
2   ΕΛΛ ΤΣΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.17  
3   ΕΛΛ ΖΑΧΑΡIΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.18  
4   ΕΛΛ ΖΑΧΑΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.20  
5   ΕΛΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.51  
6   ΕΛΛ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.56  
               

Ο σχολιασμός έχει κλείσει. Εάν θέλετε να συζητησετε περαιτέρω περί αυτής της ανάρτησης, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.